Євгеній
Агарков

За мої слова мене багато хто може критикувати, але я скажу чесно. Я не бачу найближчим часом конкретної перемоги. Я бачу затягнутий конфлікт, в кращому випадку - на кілька місяців, в гіршому - на кілька років.
Народився у Миколаївській області 1990 року. Навчатися журналістського ремесла приїхав до столиці 2007-го. Вже за півтора року почав випускати свої перші репортажі в новинах на державному "Першому національному" телеканалі.

Окрім новин працював журналістом та сценаристом у розважальних та пізнавальних телепрограмах на багатьох українських телеканалах.

До команди 1+1 Media Євгенія запросили наприкінці 2012-го року. Спочатку це були сюжети для програми "Новини 2+2", а згодом і для ТСН.
Влітку 2014-го поїхав до Росії робити серію репортажів про викрадену українську льотчицю – Надію Савченко, за що був затриманий російськими спецслужбами.

Був засуджений та близько двох тижнів провів у ізоляторі тимчасового тримання з подальшою забороною в'їзду на територію РФ, Білорусі та Казахстану у найближчі 5 років. Після депортації з Росії почав працювати у зоні АТО по лінії фронту від Маріуполя до Луганщини. Хобі: подорожі, фотографування та екстремальні зимові види спорту.
Євгеній Агарков
про війну

Які перші враження? Це не те, що показують по телевізору, це найголовніше, найважливіше. І це нехай запам'ятають усі ті люди, які щось говорять про зону АТО, і бачачи її лише по телевізору.

Я пишаюсь тим, що коли я приїжджаю на фронт панує тиша, якою солдати можуть насолодитись. Вони всі як один говорять про мир, про дім. Про те, що вони будуть робити коли повернуться. Але найбільше вони жартують.

Є велика проблема у взаємодії речників АТО з військовими. Їм не дають всієї інформації. Насправді цифри йдуть інколи на десятки, а не на одного-двох. Це розповідають конкретно бійці, які завантажують, на жаль, ти самих загиблих.

Ми їх в сюжетах називаємо терористи, сепаратисти і ще якимись словами. Я розумію, це твоя земля, але є якби і робота. Дуже складна ситуація, вбивають твоїх побратимів, вбивають твоїх друзів, українців. А ти думаєш про те, як сказати чи не сказати. Сепаратист чи не сепаратист, і ти просто розриваєшся.

мапа
Окупація Донбасу. Як це було