Мар'яна Бухан

В якийсь момент я зрозуміла, що в Києві робити нема чого. Напевно тому, що більша частина всього, що відбувається сьогодні в країні – відбувається там. І хотілося просто робити свою справу, а саме – робити новини, доносити людям інформацію. Ми ж журналісти.
Мар'яна Бухан народилася 22 квітня 1984 року в Харкові. Виховує 12- річну доньку Софію.

У 2008 році закінчила Харківський гуманітарний університет "Народна українська академія", факультет "бізнес-управління", спеціалізація "фінансовий менеджмент".

За фахом не працювала жодного дня. Після народження доньки вирішила спробувати себе у журналістиці. Перший досвід отримала у харківській медіа-групі.
У Київ переїхала 2008-го. Працювала журналістом на кількох національних каналах, з жовтня 2011 року закріпилася на "1+1". Відтоді жодного разу не була у відпустці.

У зоні АТО працює в секторі "М". Під час обстрілу терористами Маріуполя знаходилася в місті та була однією з перших журналістів, хто висвітлив цю трагедію.

Окрім репортерської роботи, працює редактором у регіональному відділі та нічному випуску ТСН. Мріє зняти документальний фільм та після війни народити сина. Слухає рок, любить старі фільми. Стрес знімає на ролердромі.
Мар'яна Бухан
про війну

Коли я перестану думати – купити собі нову сукню чи віддати ці гроші на армію, коли цього питання і цього вибору не буде, коли залишиться лише сукня, тоді, мабуть, буде відчуття, що війна закінчилась.

Більшість всього, що відбувається сьогодні в країні це відбувається там. І хотілося просто робити свою справу, тобто, якщо ми журналісти, ми розповідаємо новини, от, хотілося розповідати новини.

Там люди, які більш-менш розуміють, що відбувається, вони намагаються все таки не розмовляти, не відкривати таємниць і, краще тихіше. Ну якось ось так...

Мабуть, коли я перестану думати, купити собі нову сукню чи ці гроші відправити комусь. Коли цього запитання і цього вибору не буде, і це буде просто сукня, тоді, мабуть, так От це буде відчуття. Що війна закінчилась, так.

Є такий боєць, його позивний Арес. Він говорить: "Класна в тебе шапка, така біла". Я говорю: "На". Він говорить: "Ну, все, після війни поверну". Я говорю: "Добре".

мапа
Окупація Донбасу. Як це було